Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Úprava priestranstva pred obchodným strediskom a poštou

Vyriešený
Prijatý: 22.06.2023
Zodpovedaný: 11.08.2023
Autor: Robert
Zodpovedal: Miroslav Gurčík

Podnet:

Chcel by som požiadať o riešenie "spevnených plóch" pred obchodným strediskom a poštou podľa možností trvalejším charakterom ako zasypaním jám kameninovou drťou. Predsa len ide o priestor ktorý sa nachadza v centráknej časti obce, nachádza sa tu pošta, potravinové prevádzky, autobusová zastávka a denne tadeto prechádza množstvo ľudí od skorých ranných hodin až do večera. Nie všetci prichádzajú na toto miesto autami a často su medzi nimi aj starší ľudia. Kým je sucho tak sa z terajšej povrchovej úpravy uvoľnujú len kúdoľe prachu. Horšie je to za dažďa, kedy je potrebné poskakovať pomedzi vzniknuté mláky s nie najčistejším obsahom. Nehovoriac o veľkej šanci že schytáte spŕšku od okoloprechádzajúceho auta. Nemusí to byť hneď zámková dlažba, aj keď by to bolo ozaj konečné a trvalé riešenie ale napr. asfaltovaná plocha alebo možno položená recyklika podobne ako na uliciach Pod horou alebo Banícka. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,diery ktoré boli pred obchodom boli zasypané..Obec do budúcna plánuje úpravu tohto piestoru. Ďakujem za podnet.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.