Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nebezpečná líška

Nový
Prijatý: 30.05.2024
Autor: Anonym

Podnet:

Dobrý deň. Prosím obec o pomoc s nebezpečnou líškou, ktorá sa pohybuje v okolí ulice Poľná. Za bieleho dňa o 11:00 chodí po dvoroch a zabíja sliepky. Je otázne kedy začne útočiť aj na ľudí..

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.