Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Súťaž o vstupenky na festival Leto hranie 2024 na facebookovej stránke obce

GALÉRIA SÚBOR
Dátum: 02.07.2024
Autor: Ing. Peter Hamrák
Počet videní: 307
2 min. čítania
Súťaž o vstupenky na festival Leto hranie 2024 na facebookovej stránke obce

Dnes, 2. júla 2024 sa obec Markušovce zaradila medzi obce, ktoré komunikujú s obyvateľmi a verejnosťou aj prostredníctvom sociálnej siete. Zriadila svoju oficiálnu stránku na Facebooku s cieľom poskytovať aktuálne informácie o dianí v obci, zdieľať dôležité správy a oznamy a zapojiť občanov do rozhodovacích procesov. Stránku nájdene prostredníctvom linku fb.com/markusovce.sk.

Doposiaľ ste mohli základné informácie o obci sledovať na FB stránke markusovce.online, ktorá suplovala chýbajúci oficiálny komunikačný kanál obce na sociálnych sieťach. Táto stránka, spravovaná poslancami OZ Markušovce, ostáva naďalej funkčná a s obcou bude spolupracovať v oblasti komunikácie a propagácie.

Keďže obec Markušovce je spoluorganizátorom festivalu Leto Hranie, ktorý sa v Markušovciach uskutoční už tento štvrtok 4. 7. 2024 pripravila pre svojich fanúšikov na FB súťaž o 3 vstupenky na tento festival. Každá vstupenka je určená pre 2 dospelé osoby a 2 deti nad 6 rokov. Deti do 6 rokov majú vstup na podujatie voľný, vyžaduje sa sprievod dospelej osoby. Srdečne pozývame obyvateľov Markušoviec i širokú verejnosť na toto podujatie, ktorého súčasťou bude aj slávnostné otvorenie zrekonštruovaného objektu Kúria Zuzana.

Ak chceš voľnú vstupenku na festival Leto Hranie a koncert kapely Kollárovci zapoj sa do súťaže na FB Obec Markušovce

Podmienky súťaže

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Plagat letohranie CMYK A3 Veľkosť: 7.14 MB Formát: pdf Dátum: 2.7.2024